Прем’єра фільму з Робертом Дауні мл. відкладена

Кіностудія Universal змінила прокатний графік фільму “Подорож Доктора Дуліттла”, у якому головну роль повинен зіграти Роберт Дауні мл. Як повідомляє видання The Wrap, замість квітня 2019 року, як планувалося раніше, картина буде представлена глядачам 17 січня 2020 року.

В якості причини вказується прагнення студії надати проекту більш перспективне з точки зору касових зборів прокатне вікно з прицілом на канікули, пов’язані з китайським новим роком. У цей період фільми в жанрі фентезі користуються особливим попитом в Азії.

Цілком можливо, ревізія прокатного графіка пояснюється бажанням “розвести” як можна далі два фільми за участю актора, так як на початку травня 2019 року відбудеться реліз четвертої частини “Месників”.

“Подорожі Доктора Дуліттла” – друга книга з цілої серії, видана в 1922 році. Вона користувалася величезним успіхом у читачів. Згідно літературного першоджерела, Доктор Дуліттл володіє унікальною здатністю: він уміє розмовляти зі всіма тваринами, що робить його практично ідеальним ветеринаром. У фільмі знімаються Рамі Мальок, Том Холленд, Маріон Котійяр, Рейф Файнс, Селена Гомес, Антоніо Бандерас, Джон Сіна, Емма Томпсон, Октавія Спенсер та інші.

Читайте также:  Стівен Сігал прийнятий на службу в МЗС Росії

Источник

Залишити коментар