Прем’єра трейлера другого сезону серіалу “Каратель”

Прем’єра трейлера другого сезону серіалу “Каратель”

Портал “Новини кіно” представляє перший повноцінний трейлер другого сезону популярного серіалу “Каратель”, заснованого на коміксах Marvel.

У продовженні Френк Кастл (Джон Бернтал) виявиться втягнутим в замаху на вбивство молодої дівчини. По мірі того, як він намагається розібратися в причинах події і знайти тих, хто переслідує дівчину з-за інформацією, яку вона приховує, яку вона тримає, йому доведеться зіткнутися з новими і старими ворогами. Чи повинен він прийняти свою долю і стати “Карателем”?

У проекті, який представляє потоковий сервіс Netflix, також були задіяні актори Бен Барнс, Джеймі Рей Ньюман, Кобі Фрумер, Пол Шульц, Майкл Натансон, Даніель Веббер, Джейсон Р. Мур та інші. Прем’єра другого сезону “Карателя” відбудеться 18 січня 2019 року.

Нагадаємо, що раніше Netflix відмовився від подальшої трансляції деяких інших серіалів, заснованих на коміксах Marvel. Найімовірніше, це пов’язано з майбутнім запуском компанією Walt Disney власного потокового сервісу.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.