Приймайте участь у спецпроекті “Вияви 6-е відчуття Whirlpool”!

Кожній жінці властива природна інтуїція – шосте відчуття! Сучасну жінку не обдурити цифрами і логікою – високий клас, якість і комфорт вона відчуває на інтуїтивному рівні. Саме цей прицип лежить в основі однойменної лінійки Whirlpool. Проявіть 6-е відчуття Whirlpool і беріть участь у розіграші призів у конкурсі та вікторині!

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІКТОРИНІ

 

 

Вибирайте одну з 6 почуттів Whirlpool, відзначайте одного, діліться листівкою в соцмережах з хештегом #проявичувствосвирлпул та беріть участь у щотижневому розіграші 15 подарунків від ТМ Whirlpool!

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЛИСТІВОК

Принимайте участие в спецпроекте "Прояви 6-ое чувство с Whirlpool"!

Дізнайтеся секрети приготування популярних і улюблених страв з допомогою духової шафи Whirlpool 6th sense!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Принимайте участие в спецпроекте "Прояви 6-ое чувство с Whirlpool"!

 

Про Whirlpool

Принимайте участие в спецпроекте "Прояви 6-ое чувство с Whirlpool"!

Історія успіху бренду Whirlpool бере свій початок в далекому 1911 році, коли американський підприємець Луї Аптон отримав свій перший замовлення на виробництво 100 пральних машин з електричним мотором.
Сьогодні, більше століття тому, Whirlpool Corporation є світовим лідером з виробництва великої побутової техніки. Щорічно 70 технологічних центрів і заводів розробляють, виробляють і відправляють на всі континенти більше 25 мільйонів пристроїв.

Читайте также:
У Джастіна Бібера з'явилася нова кохана - ЗМІ

Портфель компанії включає в себе 17 торгових марок, найбільш відомими серед яких є Whirlpool, Indesit, Hotpoint, Kitchenaid, Maytag.
Більше 97 000 співробітників команди Whirlpool Corporation по всьому світу зайняті пошуком ідеального балансу високих технологій, відмінною продуктивністю і стильного сучасного дизайну.

Причина впевненого успіху бренду полягає в правильно обраній філософії розвитку: Whirlpool продукція створюється з величезною любов’ю і захопленням перед Жінкою.

Сучасну Жінку не обдурити цифрами і логікою – високий клас, якість і комфорт вона відчуває на інтуїтивному рівні. Мова йде про відчуття задоволення від краси, інтелектуального управління та бездоганного результату роботи техніки при мінімальних витратах часу і зусиль.

Саме властива Жінці природна інтуїція – шосте відчуття – 6th sense – лежить в основі однойменної лінійки інноваційних технологій, реалізованих у пристроях марки.

Важливо, що при виробництві своєї продукції Whirlpool Corporation суворо дотримується принципів екологічної свідомості та відповідальності, піклуючись про майбутнє планети. Пристрою марки гарантують мінімальний рівень споживання води і електроенергії.

Компанія не налаштована зупинятися на досягнутому, інвестуючи в розвиток і розробки більше 1 мільярда доларів на рік. Це означає, що в майбутньому всіх цінителів безкомпромісного комфорту чекають ще більш вражаючі можливості інтелектуальних побутових помічників Whirlpool.

Читайте также:
Гаряче: Бруклін Бекхем сфотографував Хлою Морец топлес (Фото)

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО БРЕНД

Акція проходить на території України з 24.02.2017 за 24.03.2017 включно. Детальна інформація на сайті whirlpool.viva.ua

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: