Продюсер “Відьмака” пішла з Twitter через невдоволення фанатів чорношкірої Цири

Продюсер, сценарист і шоураннер серіалу за мотивами творів із серії “Відьмак” Лорен Шмідт покинула соціальну мережу Twitter після того, як на неї обрушився шквал критики за спробу довірити роль Цири актрисі, що представляє расові та етнічні меншини. Про це вона сама оголосила на своїй офіційній сторінці.

“Настав час взяти паузу в Twitter. Любов тут дивна, а ненависть прояснює, як чаклунське випробування травами, але я повинна менше читати і писати, або у нас не буде проклятого фіналу. Скоро повернуся з новими знаннями і тарганами. Будьте добрі один до одного, добре?”, – написала вона на прощання.

Нагадаємо, що вибух невдоволення фанатів “Відьмака” викликав кастинговый бюлетень проекту, в якому вказувалося, що на роль Цири зможе претендувати юна актриса азіатського походження або ж чорношкіра. Примітно, що ще навесні, розмірковуючи про майбутню екранізацію, Лорен Шмідт писала у своєму Twitter: “Буду я міняти культурна спадщина людей або етнічний склад, або пів просто тому, що сьогодні я відчуваю себе більш ліберальною? Ні, це смішно і суперечить тому, що зробив би в такому випадку будь-сценарист”. Передплатники Шмідт поспішили нагадати їй цей епізод і закликали слідувати своїм власним словам.

Читайте также:
"Капітан Марвел" прогнозують потужний старт у Китаї

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: