Продюсер “Відьмака” пішла з Twitter через невдоволення фанатів чорношкірої Цири

Продюсер “Відьмака” пішла з Twitter через невдоволення фанатів чорношкірої Цири

Продюсер, сценарист і шоураннер серіалу за мотивами творів із серії “Відьмак” Лорен Шмідт покинула соціальну мережу Twitter після того, як на неї обрушився шквал критики за спробу довірити роль Цири актрисі, що представляє расові та етнічні меншини. Про це вона сама оголосила на своїй офіційній сторінці.

“Настав час взяти паузу в Twitter. Любов тут дивна, а ненависть прояснює, як чаклунське випробування травами, але я повинна менше читати і писати, або у нас не буде проклятого фіналу. Скоро повернуся з новими знаннями і тарганами. Будьте добрі один до одного, добре?”, – написала вона на прощання.

Нагадаємо, що вибух невдоволення фанатів “Відьмака” викликав кастинговый бюлетень проекту, в якому вказувалося, що на роль Цири зможе претендувати юна актриса азіатського походження або ж чорношкіра. Примітно, що ще навесні, розмірковуючи про майбутню екранізацію, Лорен Шмідт писала у своєму Twitter: “Буду я міняти культурна спадщина людей або етнічний склад, або пів просто тому, що сьогодні я відчуваю себе більш ліберальною? Ні, це смішно і суперечить тому, що зробив би в такому випадку будь-сценарист”. Передплатники Шмідт поспішили нагадати їй цей епізод і закликали слідувати своїм власним словам.

Читайте также:  Джонні Депп влаштував бійку на зйомках

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.