Проект #ЯХочуБути: для тих, хто дуже хоче, але сам один не зможе

Вже минуло два місяці після старту нового сезону “VIPускники-2018”: знайомство з учасниками проекту триває.

“А ким ти хочеш стати в майбутньому?” – це питання задає психолог всім учасникам проекту “VIPускники-2018”. Багато з них не знають, ким хочуть бути в майбутньому. Участь у проекті допомагає їм навчитися мислити масштабно. І якщо хтось спочатку сумнівався у своїх бажаннях, то тепер прийшло розуміння, що можна досягти набагато більшого. Куратори і ментори проекту багато спілкуються з дітьми для того, щоб розкрити їх потенціал і направити на вірний шлях.

Коваленко Дарія, 15 років, позбавлена батьківського піклування, дитячий будинок сімейного типу “Ісаєв”. Хоче бути фотографом. Уміє бачити красу навколишнього світу. Весела і жвава дівчинка.

Проект #ЯХочуБути: для тех, кто очень хочет, но сам один не сможет

Дорогань Олександра, 18 років, кругла сирота, дитячий будинок сімейного типу “Ісаєв”. Хоче стати перукарем. Мріє відкрити власну мережу салонів краси. Любить відокремлені прогулянки на свіжому повітрі, які дають можливість краще розібратися в собі. При цьому дуже відкрита для спілкування і має здатність висловлювати свої думки дуже цікавим способом.

Проект #ЯХочуБути: для тех, кто очень хочет, но сам один не сможет

Стрілецький Максим, 19 років, училище-інтернат для дітей з інвалідністю, Житомир. Хоче бути інженером-конструктором. Мріє мотивувати людей, щоб змінити їх життя на краще.

Проект #ЯХочуБути: для тех, кто очень хочет, но сам один не сможет

Мартинюк Валентина, 18 років, училище-інтернат для дітей з інвалідністю, Житомир. Мріє стати стилістом-візажистом. Багатогранна творча особистість. Цікавиться індустрією краси, добре співає, любить організовувати різні заходи.

Проект #ЯХочуБути: для тех, кто очень хочет, но сам один не сможет

Войтенко Олександр, 15 років, кругла сирота, дитячий будинок сімейного типу “Войтенко”. Хоче бути перукарем. Спочатку бачив себе водієм. Але під час проекту змінив своє рішення. Усвідомив, що слід вибирати ту професію, яку буде любити по-справжньому.

16 березня в 11:00 стартує спецпроект “Я хочу бути” на станції метро “Золоті ворота”. Кожен бажаючий зможе познайомитися з фотографіями та історіями учасників проекту “VIPускники-2018”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Продаж биткоинов з MtGox може бути припинена до вересня

Минулого тижня була опублікована інформація про те, що японський адвокат і голова опікунської ради збанкрутілої біржі MtGox Нобуаки Кобаясі з...

Закрыть