Проти лому немає прийому: Німеччина розбила Словаччини

Команда Йоахіма Льова більш ніж впевнено оформила вихід в 1/4 фіналу Євро-2016

Против лома нет приема: Германия разбила Словакию

Ось і перший розгром у плей-офф Євро-2016 наспів. Збірна Німеччини в тонкий млинець розкатала Словаччину, навіть не помітивши потуг Хамшик і компанії на те, щоб переломити хід зустрічі.

Початок розгрому поклав Боатенг, який вже на 8-й хвилині за межами штрафного вдало підібрав відскок після розіграшу кутового. Боатенг потужно гепнувся по опускавшейся «свічці» і увігнав м’яч у нижній кут воріт Козачика.

Якби не Козачик, матч можна було закінчувати вже на 14-й хвилині, коли рефері призначив пенальті за фол Шкртела на Гомеса. Мартін навіщо-то явно вчепився в спину німецької форварду, що не залишилося непоміченим суддівською бригадою. До м’яча підійшов Озіл і пробив, по суті, непогано, але Козачик в котячому стрибку парирував м’яч у лівому від себе куті!

Збірна Німеччини, нітрохи не зніяковівши, продовжила тиск на ворота словаків. Особливо старався 22-річний півзахисник «Вольфсбурга» Юліан Дракслер, який буквально замучив своїх опонентів швидкими фланговими проходами.

Словаччина небезпечно огризнулася на 41-й хвилині, коли Юрай Куцка головою відправив м’яч чітко під поперечину воріт Нойєра, і тут вже німецькому голкіперу довелося продемонструвати все своє мистецтво, щоб врятувати команду від вірного гола.

А в атаці у відповідь німці домоглися свого. Дракслер як стоячого обійшов опонента на лівому фланзі і викотив м’яч під удар Гомеса, якому залишалося лише не промахнутися з трьох метрів.

У другій половині зустрічі картина не змінилася. Хіба що Німеччина стала грати трохи більше неквапом, економлячи сили на майбутні поєдинки. Зате свій шанс не упустив невгамовний Дракслер. На 63-й хвилині він, стоячи на куті воротарського, зловив відскік після розіграшу корнера і, поклавши корпус, з льоту відправив м’яч у ближній верхній кут воріт Словаччини.

У кінцівці гри міг відзначитися Кроос, але з його потужним ударом впорався Козачик.

Що і говорити – винос «в одну хвіртку». Збірна Німеччини була на дві голови сильнішими словаків, підопічні Яна Козака виглядали відверто слабо і безпорадно на тлі блискучої німецької машини. Рахунок міг бути і більшим ніж 3:0, тоді як словаки створили за матч півтора моменту.

Олег ВЕНГЛИНСЬКИЙ: «Буде повагу Фонсеки в Шахтарі?»

Судячи з усього, саме збірна Німеччини – одна з головних фаворитів Євро-2016. Команда Йоахіма Льова виглядає настільки потужно і впевнено, що впоратися з нею буде вельми нетривіальним завданням для інших команд.