Путіну потрібна війна в Україні – Безсмертний


Безсмертний: Росія не піде на широкомасштабний конфлікт

Росія не зацікавлена у завершенні війни на Донбасі, але і на ескалацію конфлікту не піде. Про це в інтерв’ю Insider заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

– Путіну для того, щоб бути гравцем, потрібна не тільки війна в Сирії, йому потрібно відновлення конфліктів у нагірному Карабаху, Придністров’ї, потрібна війна в Україні, йому потрібно напруга в Кельні і Штутгарті, йому потрібні терористичні акти в Парижі та багато-багато іншого. Зверніть увагу, здавалося б, ну, нічого не може бути в скандинавських країнах. Але 5 тисяч мусульман яким чином доїхали туди на велосипедах через всю Росію. Йому потрібні полум’я війни, конфлікт, – вважає він.

За словами Безсмертного, російська сторона зацікавлена в продовженні конфлікту на Донбасі.

– У другої сторони є зацікавленість, щоб ця війна тривала без кінця. І ось в цьому трагізм цієї ситуації. Для того, щоб Росія не відновлювала планів захоплення Півдня України східних областей, Україна повинна бути настільки сильною, щоб цього не дозволити. Поки ми балансуємо на рівні, що ми можемо, і що ми хочемо. Але це не справа світу, а справа нашої можливості дати відсіч, – зазначив він.

Читайте также:
Олег ЛУЖНИЙ: «Я не претендував на пост тренера Карпат»

Читайте: На Донбасі загинули 2269 бійців АТО

Політик також вважає, що Росія передумала робити “коридор у Крим”

– Сьогодні на лінії розмежування на різних дистанціях накопичено таку кількість зброї, що Україні можна планувати. Тому що коли вони там з’являються і бачать кількість зброї, то у них пропадає бажання, тому що там така кількість зброї, яка здатна знищити колосальний військовий потенціал. При чому з обох сторін.

Очевидно, що в зоні, про яку ми говоримо, можливі якісь сутички, але говорити про широкомасштабних воєнних діях з залученням всього контингенту військ не варто. Тому що це катастрофа, яка знищить російський потенціал. Тому очевидно, Росія не піде на широкомасштабний конфлікт, але це не означає, що вона не буде розпалювати багаття, – зазначає Безсмертний.

За його словами, ситуація протягом року на Донбасі буде важкою.

– Нам треба просто припинити в надмірній ступеня заносити зовнішній спектр у внутрішню політику. При певному збігу, і при активній дії, цей рік дасть позитивну відповідь на питання (світу на Донбасі – ред.). Хотілося б сподіватися, що конфлікт почне мінімізуватися, тому що конфлікт – це не тільки бойові дії. Там все набагато більш структурнее і складніше, – додав Безсмертний.

Читайте также:
О'ніл: В Північній Ірландії лише 40 професійних гравців

Фото: Facebook

Источник: ictv.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 1
 1. Киба

  Начнётся зима – начнётся война!
  Начнётся весна – подпишет мир новый правитель!
  Он Сын Тенгри, его тотем – волк!
  Кто пойдёт по волчьему следу – тот спасется!
  Волки покажут людям – дорогу в рай!
  Солнце Тенгри – взойдёт на востоке!

  Киба

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: