Райан Рейнольдс натякнув на відмінності дитячій версії “Дэдпула 2”

Виконавець ролі Дэдпула Райан Рейнольдс натякнув на свій офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter на зміни, які можуть бути внесені у версію фільму “Дэдпул 2” з рейтингом PG-13, яку планується представити глядачам 21 грудня 2018 року.

Судячи по знімку, структура картини тепер буде нагадувати казку “Принцеса наречена”, в якій один з головних героїв читав іншому книжку на ніч. Найімовірніше, у версії з дитячим рейтингом Дэдпул буде просто пропускати найкривавіші і наповнені насильством сцени з прокатного варіанти.

Цілком можливо, що, представивши “дитячий” варіант компанія Walt DIsney має намір протестувати відгук ринку на такого роду проекти.

Фільм “Дэдпул 2” вийшов в прокат в травні 2018 року. У ньому знімалися Джош Бролін, Морена Баккарін, Джуліан Деннісон, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Леслі Уггемс, Каран Соні, Бріанна Хилдебранд та інші актори. Світові касові збори картини перевищили 734 мільйони доларів.

Подальші перспективи персонажів поки залишаються невідомими. Цілком можливо, надалі вони будуть інтегровані в обширну киновселенную, розвиток якої вже протягом десяти років займається студія Marvel.

Читайте также:  Творець Таноса розкритикував Walt Disney за звільнення Джеймса Ганна

Источник

Залишити коментар