Режисер “Хижака” визнав себе капітаном корабля і знову покаявся

Режисер фільму "Хижак" Шейн Блек скористався прем'єрою, що відбулася в Лос-Анджелесі, щоб знову принести вибачення за те, що найняв актора, який в минулому був звинувачений у спробі спокушання малолітньої. Слова постановника наводить видання People.

"Я допустив помилку в судженні, і це було безвідповідально, я ж не дитина. Знаєте, коли в коледжі знімають фільм і запрошують до нього всіх друзів. Це було доросле рішення з реальними обов'язками, і я нікого не перевіряв... хоча був капітаном цього корабля. Моя робота - слідкувати, щоб цього не сталося. І я зазнав невдачі, і я заподіяв біль людям. Це неприйнятно. Я беру всю відповідальність на себе. Я глибоко шкодую", - сказав він.

За словами Блека, він багато думав про подію. "Сподіваюся, я зможу отримати гідний урок. Тому що мене дійсно турбує, що цей фільм, всі ці красиві люди і ця прекрасна ніч були затьмарені якимось дурним рішенням, яке я прийняв. Мені дуже шкода", - додав він.

Нагадаємо, що про наявність в акторському складі засудженого за домагання першою повідомила актриса Олівія Манн. Керівництво студії Fox розпорядилося вирізати з вже готовою прокатної версії всі сцени з цим актором, який, до речі. був другом режисера.

Читайте также:  Comcast не буде боротися з Walt Disney за активи Fox

Источник

Залишити коментар

Adblock detector