Режисер “Хижака” визнав себе капітаном корабля і знову покаявся

Режисер “Хижака” визнав себе капітаном корабля і знову покаявся

Режисер фільму “Хижак” Шейн Блек скористався прем’єрою, що відбулася в Лос-Анджелесі, щоб знову принести вибачення за те, що найняв актора, який в минулому був звинувачений у спробі спокушання малолітньої. Слова постановника наводить видання People.

“Я допустив помилку в судженні, і це було безвідповідально, я ж не дитина. Знаєте, коли в коледжі знімають фільм і запрошують до нього всіх друзів. Це було доросле рішення з реальними обов’язками, і я нікого не перевіряв… хоча був капітаном цього корабля. Моя робота – слідкувати, щоб цього не сталося. І я зазнав невдачі, і я заподіяв біль людям. Це неприйнятно. Я беру всю відповідальність на себе. Я глибоко шкодую”, – сказав він.

За словами Блека, він багато думав про подію. “Сподіваюся, я зможу отримати гідний урок. Тому що мене дійсно турбує, що цей фільм, всі ці красиві люди і ця прекрасна ніч були затьмарені якимось дурним рішенням, яке я прийняв. Мені дуже шкода”, – додав він.

Читайте также:  Дракс Руйнівник пригрозив піти з Вартових Галактики

Нагадаємо, що про наявність в акторському складі засудженого за домагання першою повідомила актриса Олівія Манн. Керівництво студії Fox розпорядилося вирізати з вже готовою прокатної версії всі сцени з цим актором, який, до речі. був другом режисера.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.