Режисер провального фільму Walt Disney екранізує комікс DC

Ава ДюВерней, яка раніше стала першою жінкою-режисером, отримала від студії Walt Disney можливість зняти голлівудський блокбастер з бюджетом понад 100 мільйонів доларів, змінила студію. Як повідомляє видання Deadline, вона екранізує коміксів компанії DC під назвою “Нові боги”.

Ця серія дебютувала в 1971 році. Нові боги є уродженцями планет-близнюків – Новий Генезис і Апоколипс. Новий Генезис – це ідилічна планета з незайманими лісами, горами і ріками, якою править Верховний Отець, тоді як Апоколипс – жахлива, забруднена і зруйнована антиутопія, наповнена машинами. Управляється тираном Дарксайдом.

Терміни робіт і можливий прокатний графік “Нових богів” поки не уточнюються. Також невідомо, чи буде цей фільм самостійним проектом, або ж студії Warner Bros та DC Films захочуть пов’язати його з створеної раніше киновселенной.

Нагадаємо, що для Walt Disney Ава ДюВерней зняла фільм “Злам часу”, який продемонстрував дуже слабкий старт на батьківщині. За тиждень прокату він зміг зібрати лише близько п’ятдесяти мільйонів доларів. Тільки для окупності йому знадобилося б не менше 250 мільйонів доларів з урахуванням витрат на рекламну кампанію.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Максим Орєшкін: в Москві на блокчейне можна буде проводити 5000 угод з нерухомістю в місяць

Щомісяця за допомогою технології блокчейна в Москві можуть здійснюватися більше п'яти тисяч операцій по реєстрації нерухомості, заявив міністр економічного розвитку...

Закрыть