Режисер “Зоряних воєн 8” викрив росіян в спробі змінити сюжет

Режисер фільму “Зоряні війни 8: Останні джедаї” Райан Джонсон викрив “російських” в спробі вплинути на сюжет його картини. Слова постановника наводить видання Filmschoolrejects.

“Це було просто дивовижно. Ми зіткнулися з скоординованими діями російських акаунтів (в Twitter). Сотень акаунтів”, – поскаржився він. За словами Джонсона, “росіяни” намагалися переконати творців епізоду не вбивати генерала Хакса, якого зіграв актор Донал Глісон. Всі такі коментарі в соціальній мережі супроводжувалися хэштегами #HuxLive.

Автори замітки висловлюють припущення, що ці дії були зроблені “росіянами” з дуже простої причини – “вони люблять авторитарні режими”. Одкровення режисера прозвучали у документальному фільмі “The Director and the Jedi”, присвяченому створенню восьмого епізоду.

Нагадаємо, що “Зоряні війни 8” зібрали в світовому прокаті 1,3 мільярда доларів. Однак на такому важливому для всіх голлівудських проектів ринку, як китайський, проект зазнав повного краху. За тиждень він зібрав лише близько 40 мільйонів доларів і був знятий з прокату. І це, незважаючи на участь в картині акторів китайського походження.

Райан Джонсон будуть керувати створенням наступної трилогії “Зоряні війни”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Білоруська валютно-фондова біржа відмовилася проводити операції з криптовалютами

Голова правління ВАТ "Білоруська валютно-фондова біржа" (БВФБ) Андрій Аухименя повідомив журналістам, що «Білоруська валютно-фондова біржа ніколи не буде здійснювати торгівлю...

Закрыть