Рішення про відставку Генрі Кавілла прийняло керівництво Warner Bros.

Обставини раптової відставки Генрі Кавілла з посади Супермена обростають новими подробицями. Як повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter заступник головного редактора видання The Hollywood Reporter Тетяна Сігел, ініціатива про завершення співпраці виходила від студії Warner Bros.

“Що стосується того, хто і з ким розлучився, то саме Warner Bros. вирішила рухатися далі без участі Генрі Кавілла”, – написала вона. Раніше стверджувалося, що сторони прийняли рішення про “розлучення” після невдалих переговорів з приводу участі Кавілла у створенні фільму “Шазам”.

Сам актор поки не прокоментував ситуацію, а його агент робив вельми невизначені і розпливчасті заяву в соціальних мережах. Що стосується студії, то вона заявила буквально наступне: “Незважаючи на те, що не було ухвалено жодних рішень щодо майбутніх фільмів про Супермена, ми завжди відчували велику повагу і пишалися відмінними відносинами з Генрі Кавиллом, і це залишається незмінним”.

Кавілл виконав роль знаменитого криптонца в трьох фільмах за коміксів DC – “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”.

Читайте также:
Пародія на "Лігу справедливості" завоювала головні нагороди порноіндустрії

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: