Рішення про відставку Генрі Кавілла прийняло керівництво Warner Bros.

Обставини раптової відставки Генрі Кавілла з посади Супермена обростають новими подробицями. Як повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter заступник головного редактора видання The Hollywood Reporter Тетяна Сігел, ініціатива про завершення співпраці виходила від студії Warner Bros.

“Що стосується того, хто і з ким розлучився, то саме Warner Bros. вирішила рухатися далі без участі Генрі Кавілла”, – написала вона. Раніше стверджувалося, що сторони прийняли рішення про “розлучення” після невдалих переговорів з приводу участі Кавілла у створенні фільму “Шазам”.

Сам актор поки не прокоментував ситуацію, а його агент робив вельми невизначені і розпливчасті заяву в соціальних мережах. Що стосується студії, то вона заявила буквально наступне: “Незважаючи на те, що не було ухвалено жодних рішень щодо майбутніх фільмів про Супермена, ми завжди відчували велику повагу і пишалися відмінними відносинами з Генрі Кавиллом, і це залишається незмінним”.

Кавілл виконав роль знаменитого криптонца в трьох фільмах за коміксів DC – “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Рада відхилила законопроект про механізм боротьби з “патентним тролінгом”

Верховна Рада відхилила законопроект про введення механізму боротьби з "патентним тролінгом". Відповідний законопроект підтримали лише 190 депутатів при необхідному мінімумі...

Закрыть