Ресторан Odessa – гастрономічний трендсеттер Києва

Гастрономічне напрямок Wow Cuisine – один з винаходів київського ресторану Odessa. Ресторан знаменитий авторської кухнею з бездоганно приготованими стравами в незвичайному поданні, оригінальними поєднаннями інгредієнтів і дотепними ідеями, які викликають обов’язкове вау-гостей.

А на початку грудня тут презентують ще одну сміливу гастрономічну витівку знаменитого шефа – спеціальне меню, присвячений чотирьом стихіям. Кожне з страв нового тематичного меню символізує одну з головних земних стихій. «Троянда карпаччо з лосося» – являє повітря, «Севіче з креветок» – воду, «Перлотто з равликів» – землю, а «Філе палтуса на вогні» – це, звичайно, вогонь! Спочатку яскраве меню «протестували» на закритому гастрономічному вечері з Шефом – такі тут проходять часто, а щоб бути в курсі найближчих планів Odessa, варто підписатися на сторінки у соцмережах або ненав’язливу email-розсилку новин ресторану.

Ресторан Odessa – гастрономический трендсеттер Киева

Тільки після того, як почули більш ніж позитивні відгуки про нові страви від київських поціновувачів смачної їжі, презентували тематичне меню «Чотири Стихії» для всіх гостей ресторану.

Ресторан Odessa – гастрономический трендсеттер Киева

Ресторан Odessa – гастрономический трендсеттер Киева

Готувати авторські страви на тему стихій планують недовго – кілька тижнів до Нового року. У це гаряче для ресторану час ми рекомендуємо запланувати вечеря в Odessa заздалегідь!

Читайте также:
Ембер Херд і Джонні Депп зробили офіційну заяву щодо свого розлучення (Фото)

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: