Роберт Дауні мл. попросився у фільм Джеймса Кемерона

Роберт Дауни мл. попросился в фильм Джеймса Кэмерона

Виконавець ролі Залізної людини у фільмі “Месники 3: Війна нескінченності” Роберт Дауні мл. взяв участь нарівні з іншими зірками картини в передачі Джиммі Кіммела і прокоментував заяву Джеймса Кемерона з приводу швидкої втоми глядачів” від екранізацій коміксів.

“Ну, я можу вам сказати, що, по-перше, вас дезінформували, втім, як зазвичай, по-друге, вважаю, що його неправильно процитували, по-третє, я дуже хочу потрапити фільм Джима Кемерона. Впевнений, що просто зобов’язаний опинитися в одному з них”, – сказав Дауні мл.

Він також попросив присутню в залі Зої Солдану розповісти про зйомки сиквела “Аватара”. “Звичайно, я не можу вам нічого розповісти, впевнена, що Джим зараз стежить за нами, – пожартувала актриса. – До речі, коли ми знімали перший фільм, неподалік йшли зйомки “Залізної людини”. І знаєте, в перервах я бігала на їх знімальний майданчик, так як там краще годували”.

Фільм “Месники 3: Війна нескінченності” стартує в світовому прокаті 27 квітня 2018 року. Перші відгуки глядачів, що побували на прем’єрі, виявилися захопленими. Всі вони відзначають, що “Месники 3” – кращий фільм, що входить в киновселенную Marvel,

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Уряд встановив квоти імміграції на 2018 рік
Уряд встановив квоти імміграції на 2018 рік

Кабінет міністрів України встановив квоти імміграції на 2018 рік, визначивши гранична кількість можливих іммігрантів в цей рік. Відповідне рішення було...

Закрыть