Батьки Антона Єльчина домовилися з Fiat Chrysler

Батьки загиблого два роки тому Антона Єльчина уклали мирову угоду з компанією Fiat Chrysler, виробником автомобіля Jeep Grand Cherokee, який став причиною смерті актора. Про це повідомляє видання TMZ.

Умови угоди не розголошуються, але, за твердженням інсайдерів, йдеться про вельми солідної грошової компенсації, яку автовиробник погодився виплатити родині Єльчина. Гроші будуть перераховані у фонд Anton Yelchin Foundation, який створено з метою допомоги талановитим молодим людям. Частина коштів буде інвестовано у створення документального фільму про Антона Ельчине.

Нагадаємо, що 27-річний актор загинув у червні 2016 року. Виїхавши на своєму автомобілі за ворота будинку, він вийшов з машини, щоб перевірити поштову скриньку. У цей момент джип покотився назад і придавив Єльчина до огорожі. Тіло актора було виявлено через кілька годин його друзями, з якими він повинен був зустрітися. Велика партія автомобілів цієї марки була відкликана виробником з-за дефекту автоматичної коробки передач, який, найімовірніше, і став причиною драматичної розв’язки.

Антон Єльчин знімався в таких популярних голлівудських фільмах, як “Термінатор: Та прийде рятівник”, “Зоряний шлях” та інших.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Новий “Хижак” стане стереоскопічним

Фантастичний бойовик "Хижак", який є одним з найочікуваніших кінопроектів 2018 року, буде представлений глядачам в усіх форматах, в тому числі...

Закрыть