Роман Поланскі зніме фільм про невинно засудженого

Опальний режисер Роман Поланскі зніме заснований на реальних подіях фільм, присвячений невинно засудженому. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, йому доведеться екранізувати історію Альфреда Дрейфуса, героя знаменитого процесу кінця XIX століття.

Єврей за походженням, Дрейфус служив у французькому Генеральному штабі. В 1894 році був виявлений перелік секретних документів, які нібито були передані німецькому аташе у Франції. Підозра впала на Дрейфуса, слідство вважав, що саме його почерком був написав цей перелік. Він був засуджений до довічного ув’язнення.

Як з’ясувалося пізніше, вирок базувався на фальшивці, виготовленої наслідком. Через рік почався перегляд справи, так як багато хто вважав докази проти Дрейфуса недостатніми для такого серйозного звинувачення. Пізніше термін його утримання під вартою був скорочений, а потім президент Франції підписав указ про помилування. У підсумку Альфред Дрейфус був повністю виправданий відновлений в усіх правах і навіть підвищений у званні. Справа Дрейфуса викликало серйозний резонанс у французькому суспільстві.

Головну роль в картині Поланскі виконає актор Луї Гаррель, який знімався в іншому біографічному фільмі – “Молодий Годар”. Нагадаємо, що сам Поланскі є швидким злочинцем з точки зору американського правосуддя.

Читайте также:
"Чорна пантера" завоювала головні нагороди MTV Movie & TV Awards 2018

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: