Роман Поланскі зніме фільм про невинно засудженого

Роман Поланскі зніме фільм про невинно засудженого

Опальний режисер Роман Поланскі зніме заснований на реальних подіях фільм, присвячений невинно засудженому. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, йому доведеться екранізувати історію Альфреда Дрейфуса, героя знаменитого процесу кінця XIX століття.

Єврей за походженням, Дрейфус служив у французькому Генеральному штабі. В 1894 році був виявлений перелік секретних документів, які нібито були передані німецькому аташе у Франції. Підозра впала на Дрейфуса, слідство вважав, що саме його почерком був написав цей перелік. Він був засуджений до довічного ув’язнення.

Як з’ясувалося пізніше, вирок базувався на фальшивці, виготовленої наслідком. Через рік почався перегляд справи, так як багато хто вважав докази проти Дрейфуса недостатніми для такого серйозного звинувачення. Пізніше термін його утримання під вартою був скорочений, а потім президент Франції підписав указ про помилування. У підсумку Альфред Дрейфус був повністю виправданий відновлений в усіх правах і навіть підвищений у званні. Справа Дрейфуса викликало серйозний резонанс у французькому суспільстві.

Головну роль в картині Поланскі виконає актор Луї Гаррель, який знімався в іншому біографічному фільмі – “Молодий Годар”. Нагадаємо, що сам Поланскі є швидким злочинцем з точки зору американського правосуддя.

Читайте также:  Саймон Пегг вибачився за глузування над Джа-Джа Бинксом

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.