Російські фільми перемогли на 40-му Московському кінофестивалі

У Москві завершився 40-й Московський кінофестиваль. Головна премія – “Золотий святий Георгій” була присуджена журі на чолі з італійським продюсером Паоло Дель Брокко російському фільму “Цар-птиця”, який зняв режисер Едуард Новіков.

Кращим режисером був визнаний росіянин Олександр Котт, творець драми “Спітак”, дія якої відбувається на тлі руйнівного землетрусу у Вірменії в 1988 році. Тоді загинули більше 25 тисяч чоловік. Спеціальним призом Московського кінофестивалю був відзначений ще один російський проект під назвою “Ню”, який зняла фіналістка популярного шоу “Голос” Ян Ге, для якого це була дебютна режисерська робота.

Премію за виконання кращої жіночої ролі журі присудило італійці Джованні Меццоджорно, яка зіграла в картині “Неаполь під завісою”. Актриса не приїхала на фестиваль. А в аналогічній чоловічій категорії” переможцем був названий Кіран Чарнок, що виконав головну роль в новозеландському фільмі “Заблукалий”.

Нагадаємо, що 40-й московський кінофестиваль проходив з 19 по 26 квітня 2018 року. У міжнародне журі конкурсу увійшли німецька актриса Настасья Кінскі, російський режисер Анна Мелікян, американський актор Джон Сэвэдж і китайський режисер Лян Цяо.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
МКМТ визначилася з розслідуванням щодо імпорту бензинів і дизпалива
МКМТ визначилася з розслідуванням щодо імпорту бензинів і дизпалива

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) вирішила, що проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну бензинів моторних і дизельного палива...

Закрыть