Збірна України здобула нелегку перемогу над Грузією

Кравець і Коноплянка відзначилися у воротах грузинів

Збірна України з футболу 9 червня перемогла Грузію в товариському матчі, який пройшов в Австрії з рахунком 1:2.

Перший гол українці забили на 57-й хвилині після грубої помилки футболістів Грузії. Захисник Двалі віддав пас голкіперу, але той не влучив по м’ячу і снаряд, вдарившись об штангу, потрапив до Кравця. Артем з метра увігнав м’яч у ворота.

Збільшили успіх українські футболісти рівно через 10 хвилин. Морозюк з правого флангу навісив у штрафну на Коноплянку, той у боротьбі з суперником пробив зльоту в правий нижній від голкіпера кут воріт. 0:2.

Грузія теж змогла забити гол у цьому матчі. Кенія з лівого флангу вирізав точну передачу на голову Вацадзе, який вколотив м’яч у сітку. Сталося це на 81-й хвилині.

Склад збірної України: 1. Бойка, 2. Морозюк, 3. Хачеріді, 6. Степаненко (4. Тимощук, 46), 9. Гусєв (13. Шевчук, 46), 10. Коноплянка (8. Олійник, 76), 11. Селезньов (22. Кравець, 46), 14. Ротань (16. Сидорчук, 46), 19. Гармаш (24. Рибалка, 46), 20. Ракицький, 28. Ксьонз.

Фантастичний гол Мори Рівер Плейту (ВІДЕО)

Склад збірної Грузії: 12. Лорія, 2. Лобжанідзе (16. Аладашвілі, 71), 4. Кашія (3. Салуквадзе, 46), 5. Амісулашвілі, 7. Казаишвили (17. Вацадзе, 71), 19. Окріашвілі (19. Кенія, 46), 10. Ананідзе, 14. Цхададзе (11. Чантурія, 46), 19. Кобахідзе, 21. Двалі, 22. Наваловский.

Источник:ictv.ua