Збори “Чорної пантери” перевищили 1,2 мільярда доларів

Світові касові збори фільму “Чорна пантера”, створеного за мотивами популярної серії коміксів Marvel, перевищив 1,2 мільярда доларів. Такі дані наводить портал BoxofficeMojo.

Завдяки успіху картини сукупні міжнародні збори компанії Walt Disney за 2018 рік вже перевищили один мільярд доларів. На відміну від інших фільмів студії Marvel, “Чорна пантера” продемонструвала практично ідентичні збори, як в домашньому прокаті, так і за межами Північної Америки, що також зробило цей проект унікальним у своєму роді.

Крім американського прокату, найбільше фільм зібрав у Китаї – 100 мільйонів доларів на момент написання даної замітки. Більше 60 мільйонів стрічка зібрала у Великобританії, 42 мільйони доларів – у Південній Кореї. У російському прокаті збори “Чорної пантери” склали близько 19 мільйонів доларів.

Раніше стало відомо, що “Чорна пантера” очолила рейтинг Twitter як найбільш обговорюваний фільм в історії соціальної мережі. Фільму вдалося обійти за цим показником навіть сьомий епізод “Зоряних воєн”. У 2018 році глядачам належить побачити головних героїв “Чорної пантери”, зокрема, короля Ваканды Т’к. Чаллу в командному фільмі – “Месники 3: Війна нескінченності”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Що означає реліз бета-версії Lightning Network

У п'ятницю каліфорнійський розробник Lightning Labs представив першу офіційну бета-версію клієнта Lightning Network (LN), «який дозволяє здійснювати транзакції поза блокчейна...

Закрыть