Зробив пластику? Зовсім інша людина! Шанувальники не дізналися соліста “Руки Вверх” на новому фото

Зробив пластику? Зовсім інша людина! Шанувальники не дізналися соліста “Руки Вверх” на новому фото

Сергій Жуков змінився до невпізнання.

У серпні стало відомо, що соліст групи “Руки Вверх” серйозно хворий і перебуває в лікарні. Причиною термінової госпіталізації стала травма живота, з-за якої 42-річний співак переніс кілька операцій. Однак хвороба залишилася позаду, а з вересня артист повернувся до гастрольної діяльності.

Правда, шанувальники досі переживають за стан здоров’я Сергія Жукова. Зокрема, фанатів стурбував новий знімок, яким співак поділився у своєму Instagram. На думку передплатників, після хвороби Сергій не тільки дуже схуд, але і став абсолютно невпізнанним. Побачивши свіже селфи, деякі всерйоз вирішили, що на фото зображений не артист, а його брат, а хтось і зовсім переконаний, що Жуков зробив пластичну операцію.

“Звичайно ж, це його брат, а не Сергій”, “Може, це його брат?”, «Це двійник?”, “Поверніть нам коханого Сергія”, “Не зрозумію… Зробив пластику?”, “Ну, відразу ж видно, що зроблена підтяжка обличчя”, – писали шанувальники.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.