Семенов виграє бронзу на чемпіонаті світу з біатлону (ВІДЕО)

Семенов виграє бронзову нагороду ЧС

На чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відбулася спринтерська гонка.

Лідер української збірної Сергій Семенов провів феноменальну гонку, взявши для України першу особисту медаль на ЧС.

Семенов до чистої і швидкій стрільбі додав і відмінний хід по дистанції, що дозволило нашому спортсмену взяти бронзову медаль. Міг Сергій стати і срібним призером, але до другого місця, яке в підсумку зайняв легендарний Бйорндалену, йому не вистачило менше секунди.

Переможцем гонки став Мартен Фуркад. Француз показав кращий час і перед гонкою переслідування зробив собі заділ у 26,9 секунд.

Щодо інших наших представників, то Олександр Жирний, який стартував під 3 номером, закрив всі 10 мішеней, але слабкий хід не дозволив йому потрапити навіть у 20-ку найсильніших.

Сексуальна блондинка українського півзахисника Севільї Шведа (ФОТО)

З одним промахом 22-м завершив гонку Артем Прима.

Дмитро Підручний з 2-ма промахами і зовсім фінішував у 4-му десятку.

Нагадаємо, раніше збірна України з біатлону взяла дерев’яну “медаль” в змішаній естафеті.