Зйомки сольного фільму про Бетмена почнуться не раніше 2019 року

Зйомки сольного фільму про Бетмена почнуться не раніше 2019 року. Як повідомляє видання Heroic Hollywood, чергова відстрочка пов’язана з тим, що проект більше не є для студії Warner Bros. пріоритетним.

Ресурси студії будуть займатися виробництво таких картин, як “Шазам”, “Диво-жінка 2”, а також, можливо, сольна картина, присвячена становленню Джокера. Таким чином, реліз фільму відбудеться не раніше 2020 або 2021 року, звісно, якщо даний знімальний графік виявиться реальним.

Хто виконає титульну роль, досі невідомо. На момент написання даної замітки екранний образ Бетмена все ще належав акторові Бену Аффлеку, однак його поява в сольному проекті було малоймовірним. Серед можливих наступників називався Джейк Джилленхол. Постановником поки числиться Метт Рівз.

За не підтвердженими поки чутками, він має намір зняти фільм, не пов’язаний з киновселенной DC, а отже, йому буде просто вибрати іншого виконавця ролі Бетмена.

Нагадаємо, що вперше про сольний кінопроекті було заявлено ще в 2014 році, але внаслідок незадовільних результатів фільмів з участю Бетмена, а також перестановок в самій студії виробництво картини багато разів відкладалося на невизначений термін.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
“Чорній пантері” прогнозують прибуток понад 400 мільйонів

Фільм "Чорна пантера" може принести студії Marvel понад 460 мільйонів доларів чистого прибутку. Такі дані наводить видання Deadline. Фінальні світові...

Закрыть