Сергій СИДОРЧУК: «Не очікував, що прийде стільки людей»

Півзахисник київського «Динамо» прийняв участь в автограф-сесії

У неділю в офіційному магазині партнера нашого клубу компанії lifecell за адресою: вул. Хрещатик, 40/1 відбулася цікава подія – автограф-сесія півзахисника київського «Динамо» Сергія Сидорчука.

У рамках заходу кожен шанувальник «Динамо» зміг зустрітися з Сергієм і отримати від нього автограф на пам’ять або зробити селфи. Зібралося багато людей, зустріч пройшла в приємній атмосфері, наш футболіст намагався приділити увагу всім.

Бажаючі могли виголошувати короткі вірші і кричалки про команду і мобільному операторі lifecell, а автори кращих отримали від Сидорчука м’яч і футболку з його автографом.

– Звичайно, таке тісне спілкування з уболівальниками завжди краще взаємин на відстані, – зізнався Сергій Сидорчук. – Вважаю, це правильний крок з боку нашого клубу та компанії lifecell. Добре, коли проводяться такі зустрічі, це плюс для футболістів, команди і наших прихильників і тих, хто приходить в магазин мобільного зв’язку. Не очікував, що сьогодні прийде стільки людей, напевно зіграли свою роль вихідний день і зручне розташування магазину в центрі міста.


Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.