Серіал “Зоряні війни” буде коштувати дорожче “Ігри престолів”

Компанії Walt Disney і Lucasfilm готові інвестувати значні кошти у створення першого ігрового телевізійного серіалу, події в якому будуть відбуватися у всесвіті “Зоряних воєн”.

Як повідомляє видання The NY Times, виробничий бюджет десятисерійного проекту Джона Фавро оцінюється в 100 і більше мільйонів доларів. Таким чином, серіал “Зоряні війни” стане одним з найдорожчих шоу на сучасному телебаченні, а вартість його епізодів перевищить вартість епізодів насичених спецефектами серіалів “Гра престолів” і “Дуже дивні справи”.

Сюжет поки тримається в секреті, відомо лише, що дія відбуватиметься через сім років після подій “Повернення джедая” і до подій “Пробудження Сили”. Релізний графік проекту на момент написання даної замітки ще не називався.

Зазначимо, що у Джона Фавро є досвід роботи зі всесвіту “Зоряні війни”. Раніше він брав участь у створенні анімаційного серіалу “Зоряні війни: Війни клонів”, також він озвучував одного з персонажів фільму “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”. Крім цього він зняв кілька досить успішних фільмів для студій Marvel і Walt Disney.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.