Серіал “Зоряні війни” буде коштувати дорожче “Ігри престолів”

Компанії Walt Disney і Lucasfilm готові інвестувати значні кошти у створення першого ігрового телевізійного серіалу, події в якому будуть відбуватися у всесвіті “Зоряних воєн”.

Як повідомляє видання The NY Times, виробничий бюджет десятисерійного проекту Джона Фавро оцінюється в 100 і більше мільйонів доларів. Таким чином, серіал “Зоряні війни” стане одним з найдорожчих шоу на сучасному телебаченні, а вартість його епізодів перевищить вартість епізодів насичених спецефектами серіалів “Гра престолів” і “Дуже дивні справи”.

Сюжет поки тримається в секреті, відомо лише, що дія відбуватиметься через сім років після подій “Повернення джедая” і до подій “Пробудження Сили”. Релізний графік проекту на момент написання даної замітки ще не називався.

Зазначимо, що у Джона Фавро є досвід роботи зі всесвіту “Зоряні війни”. Раніше він брав участь у створенні анімаційного серіалу “Зоряні війни: Війни клонів”, також він озвучував одного з персонажів фільму “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”. Крім цього він зняв кілька досить успішних фільмів для студій Marvel і Walt Disney.

Читайте также:  Кріс Еванс зіграє у фантастичному фільмі Нілу Бломкэмпа

Источник

Залишити коментар