Шахтар переміг Олімпік і наздогнав “Динамо”

Шахтар набрав 22 очки і наздогнав “Динамо”

Донецьким дербі між “Шахтарем” і Олімпіком у Києві стартував дев’ятий тур чемпіонату України з футболу.

Шахтар переграв Олімпік “з рахунком 3:2, набрав 22 очки і наздогнав “Динамо”, яке сьогодні буде приймати Говерлу, повідомляє Еспресо.TV.

На 16-й хвилині “Шахтар” залишився в меншості – за гру рукою у власному штрафному був вилучений Іван Ордець,

Суддя призначив пенальті, але з першого разу Гегам Кадімян не зміг переграти Андрія П’ятова, проте вдало зіграв на добиванні. На 38-й хвилині Шахтар також заробив одинадцятиметровий, з якого рахунок зрівняв Алекс Тейшейра.

Леоненко поставив Зозулю на місце

Після перерви Олімпік знову вийшов вперед – на 67-й хвилині відзначився Володимир Лисенко.

“Шахтар” відігрався на 78-й хвилині, ще з одного пенальті, який арбітр призначив за фол Секу Конде проти Даріо Срни, показавши червону картку захиснику. Сам постраждалий реалізував пенальті. Важку перемогу Шахтарю на 90-й хвилині приніс Алекс Тейшейра.

Источник: ictv.ua