Шарліз Терон вперше пояснила, чому її 7-річний син давно носить одяг для дівчаток

У 2012 році Шарліз Терон прийняла рішення усиновити хлопчика з ПАР, якого назвала Джексоном. Днями актриса розповіла, чому її син виглядає як дівчинка і носить сукні.

Шарліз Терон з сином Джексоном

Ми вже розповідали про те, що 43-річна Шарліз Терон дозволяє своєму прийомному синові Джексону носити сукні. У бесіді з журналістами актриса зізнавалася, що називає 7-річного хлопчика дочкою.Днями співачка дала інтерв’ю, в якому пояснила, чому ростить сина як дівчинку. Як пише видання Daily Mail, вся справа в тому, що Шарліз щиро вважає Джексона дівчинкою, такий же, як його молодша сестра Серпня.

«Я теж думала, що вона (Джексон, — прим. Woman.ru) хлопчик. Поки вона три роки не подивилася на мене і сказала: “Я не хлопчик!”» — заявила Терон.

    Шарлиз Терон впервые объяснила, почему ее 7-летний сын давно носит одежду для девочек

    Шарліз Терон зізналася, що вважає свого 7-річного сина Джексона дівчинкою

Актриса також додала, що дуже любить своїх дітей і готова піти на все, щоб зробити їх щасливими. «Вони народилися такими, які є, і не мені вирішувати, ким вони стануть, коли виростуть», — підсумувала Шарліз.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: