Сіллах поступився Власову в третьому раунді

Український боксер відправив суперника у нокдаун, але програв поєдинок

У видовищному і подієвому поєдинку колишніх блогерів vRINGe росіянин Максим Власов (35-2, 18 КО) в рамках важкої ваги (до 90,7 кг) здобув дострокову перемогу над українцем Ісмаїлом Сіллах (23-3, 18 КО).

Вже в першому раунді Власов побував у нокдауні, однак зумів продовжити зустріч і вистояти до гонгу. У другій трихвилинці успіх супроводжував вже Максиму – Ісмаїл «поплив» після серії суперника, але уникнув відліку рефері.

Хвилинної перерви українцю для відновлення не вистачило, і в третьому раунді Власов продовжив активний ударний пресинг. Сіллах раніше не падав, але і відповідати на атаки росіянина був не в змозі, на підставі чого рефері прийняв рішення зупинити поєдинок на користь Максима. ТКО 3.