Сильвестр Сталлоне представив Рембо

Сильвестр Сталлоне підтвердив швидкий початок зйомок п’ятого фільму про Джона Рембо.Відповідний анонс був опублікований на офіційній сторінці актора в соціальній мережі Instagram. “Щось зле наближається до нас”, – свідчить підпис під ілюстрацією, що увічнила прославленого ветерана, який готувався до нападу.

Раніше повідомлялося, що картина з робочою назвою “Рембо: Остання кров” (“Rambo: The Last Blood”) буде зніматися на початку сіни 2018 року на іспанських Канарських островах, які будуть зображати прикордонні райони американського штату Арізона і Мексики.

Передбачається, що Джон Рембо, який вирішив піти на спокій і оселитися на сімейному ранчо, доводиться знову взятися за зброю, коли представники мексиканського картелю викрадають дочку його сусіда з метою продажу в секс-рабство.

Нагадаємо, що четвертий фільм був випущений в прокат десять років тому, і його касові збори виявилися досить скромними. У Північній Америці він заробив 42 мільйони доларів, ще 70 – за її межами. Виробничий бюджет оцінювався в 50 мільйонів доларів. Найімовірніше, п’ятий фільм буде також малобюджетним. Дата релізу на момент публікації даної замітки не уточнювалася.

Читайте также:  "Бамблбі" отримав 100-відсоткове схвалення критиків

Источник

Залишити коментар