Помер Роман Карцев

У Москві на 80-му році життя помер популярний радянський і російський артист Роман Карцев. Про це повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook Наталія Жванецька. Причини смерті на момент написання даної замітки не уточнювалися.

Роман Карцев народився в Одесі в 1939 році. Трудову діяльність розпочав на швейній фабриці “Авангард”, поєднуючи її з виступами в місцевому драматичному гуртку. На початку 70-х закінчив заочно акторський факультет Гітісу. Довгий час виступав разом з Віктором Ільченком в жанрі естрадної репризи. Завдяки участі в телевізійних гумористичних програмах швидко завоював всесоюзну популярність. З кінця сімдесятих років Карцев і Ільченко служили в Московському театрі мініатюр.

Приблизно в цей же час відбувся дебют Романа Карцева в кіно. В основному грав епізодичні ролі, які незмінно виявлялися яскравими і запам’ятовуються. Знімався в таких картинах, як “Собаче серце”, “Нечиста сила”, “Биндюжник і Король”, серіалі “Майстер і Маргарита” і багатьох інших.

Роман Карчевої був нагороджений безліччю премій та державних нагород, в тому числі Орденом “За заслуги перед вітчизною”.

Читайте также:  Збори фільму про битву Джейсона Стетхема з акулою перевищили півмільярда

Источник

Залишити коментар