Помер Роман Карцев

У Москві на 80-му році життя помер популярний радянський і російський артист Роман Карцев. Про це повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook Наталія Жванецька. Причини смерті на момент написання даної замітки не уточнювалися.

Роман Карцев народився в Одесі в 1939 році. Трудову діяльність розпочав на швейній фабриці “Авангард”, поєднуючи її з виступами в місцевому драматичному гуртку. На початку 70-х закінчив заочно акторський факультет Гітісу. Довгий час виступав разом з Віктором Ільченком в жанрі естрадної репризи. Завдяки участі в телевізійних гумористичних програмах швидко завоював всесоюзну популярність. З кінця сімдесятих років Карцев і Ільченко служили в Московському театрі мініатюр.

Приблизно в цей же час відбувся дебют Романа Карцева в кіно. В основному грав епізодичні ролі, які незмінно виявлялися яскравими і запам’ятовуються. Знімався в таких картинах, як “Собаче серце”, “Нечиста сила”, “Биндюжник і Король”, серіалі “Майстер і Маргарита” і багатьох інших.

Роман Карчевої був нагороджений безліччю премій та державних нагород, в тому числі Орденом “За заслуги перед вітчизною”.

Читайте также:
New Line зніме фільм про кішечці Hello Kitty

Источник

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: