Слова Джастіна Теру можуть угробити її репутацію: Дженніфер Еністон платить екс-чоловікові за мовчання

Слова Джастіна Теру можуть угробити її репутацію: Дженніфер Еністон платить екс-чоловікові за мовчання

За словами інсайдера, Дженніфер Еністон боїться, що Джатсин Теру може розповісти журналістам подробиці їхнього шлюбу.

Про те, що Дженніфер Еністон і Джастін Теру прийняли рішення розлучитися стало відомо в лютому цього року. Тоді знаменитості не стали коментувати причини розриву, що стало приводом для припущень інсайдерів. Так, багато були впевнені, що Еністон вирішила зійтися з Бредом Піттом, інші звинувачували в усьому Джастіна, який нібито постійно змінював актриса.

А тепер стало відомо, що 49-річна Дженніфер Еністон готується заплатити колишньому чоловікові більше п’яти мільйонів доларів за мовчання.

“Джен з жахом думає про те, що буде, якщо Джастін вирішить написати книгу або почне ділитися з журналістами. Вона хоче швидше залагодити всі справи з Джастіном, тому готова так розщедритися. Дженніфер наполягає на підписанні договору про нерозголошення особистої інформації. Вона чудово розуміє, що сказане Джастіном може негативно позначитися на її репутації”, – розповіло анонімне джерело.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.