Збираємо стартовий набір матеріалів для перманентного макіяжу

Собираем стартовый набор материалов для перманентного макияжа Жіночий журнал

Після початку пандемії все більше жінок хочуть мати непоганий дохід при цьому самостійно управляти своїм часом. Найчастіше вибір припадати саме на професії в індустрії краси. За рахунок того, що навчання не займає багато часу, а почати заробляти можна відразу по закінченню курсу, все більше дівчат вибирають напрямок перманентного макіяжу. Коли ви тільки плануєте почати базове навчання або ви його вже пройшли, ваші витрати діляться на дві частини: це вартість безпосередньо базового навчання і вартість саме стартового набору для роботи.

У цій статті ми розберемо, які ж матеріали для перманентного макіяжу повинні бути в арсеналі кожного майстра.

Обладнання для татуажу

Зараз вибір на ринку настільки величезний, що просто розбігаються очі. Але ми з вами буде говорити про роторних апаратах, так як у них більш низький рівень шуму і вібрація в порівнянні з індукцією, що звичайно краще підходить при делікатній роботі з особою. Вартість бюджетного апарату в середньому становить близько 2000 грн. Найяскравіша лінійка, яку гідно оцінили тисячі майстрів це бренд Mast від компанії Dragonhawk

Другий і не менш важливий пункт-це блок живлення. На ринку також є безліч різних брендів, але ми поговоримо про китайських виробників, які чудово зарекомендували себе на ринку. Одні з найпопулярніших – це Avrora 1 і Avrora 2, а також Dragonhawk. Зверніть увагу, що сила струму ваших блоків живлення повинна бути не менше 2 ампер, щоб ви комфортно і безперебійно працювали.

До деяких машинок також необхідний кліп-корд, який з’єднує блок з машинкою.

Читайте также:
Смирнова, Вострокнутова та інші модниці відвідали вечірку з нагоди запуску марки білизни Hunkemöller в Росії

Витратні матеріали для перманентного макіяжу

  • 5-7 подових пігментів для брів, губ і повік, а також ковпачки для роботи з ними і підставки.
  • 10 одноразових голок “картриджів”.
  • Трафарет-лінійка, маркер, олівці – це все допомагає майстру зробити якісний ескіз.
  • Одноразова продукція: шапочки, простирадла, рукавички, маска для обличчя.
  • Ватяні палички, Спонжі, серветки і мікробраші.
  • Анестетик, антисептик і плівка для анестезії. На знеболюючих кремах краще не економити, щоб клієнт не відчував дискомфорту від процедури і повернувся до Вас ще!

Коли в подальшому ви відточите майстерність в різних техніках, ви зможете протестувати різні види голок і поповнити палітру пігментів. Пам’ятайте, що купуючи якісні матеріали для татуажу ви будете впевнені в результаті, а ваші клієнти залишаться повністю задоволеними.

на правах реклами

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.