Сольник Джокера отримає рейтинг R через оголених жінок

Сольний фільм про “Джокер”, який збирається знімати режисер Тодд Філліпс, може отримати рейтинг R, але не через велику кількість сцен насильства або знеціненої лексики, а зі сцен за участю оголених жінок. Таку інформацію отримав від своїх джерел у студії ресурс GeekTyrant.

Цілком ймовірно, що йдеться про епізоди, які ілюструють початок кар’єри майбутнього головного противника Бетмена, коли він ще підробляв коміком у тому числі і в дешевих стрип-клубах. Природно, ця інформація поки попередня, і в підсумку картина може бути випущена в американський прокат з більш “легким” рейтингом PG-13, як це було у випадку з “Загоном самогубців”.

Зйомки “Джокера” стартують восени 2018 року в Нью-Йорку. За непідтвердженою поки офіційно інформації, сюжет заснований на графічній новелі Алана Мура під назвою “The Killing Joke”. У цій версії один з найвідоміших лиходіїв DC спочатку був нікому невідомим невдахою комедіантом, який з усіх сил намагається звести кінці з кінцями заради його вагітної дружини. Його дружина гине в результаті нещасного випадку, а сам він змушений взяти участь в пограбуванні, в процесі якого падає в чан з хімікатами і перетворюється у всьому знайомого злочинця з понівеченим обличчям.

Читайте также:  Хабіб Нурмагомедов зустрівся з Леонардо Дікапріо і похвалив його

Источник

Залишити коментар