Сольник Джокера отримає рейтинг R через оголених жінок

Сольний фільм про “Джокер”, який збирається знімати режисер Тодд Філліпс, може отримати рейтинг R, але не через велику кількість сцен насильства або знеціненої лексики, а зі сцен за участю оголених жінок. Таку інформацію отримав від своїх джерел у студії ресурс GeekTyrant.

Цілком ймовірно, що йдеться про епізоди, які ілюструють початок кар’єри майбутнього головного противника Бетмена, коли він ще підробляв коміком у тому числі і в дешевих стрип-клубах. Природно, ця інформація поки попередня, і в підсумку картина може бути випущена в американський прокат з більш “легким” рейтингом PG-13, як це було у випадку з “Загоном самогубців”.

Зйомки “Джокера” стартують восени 2018 року в Нью-Йорку. За непідтвердженою поки офіційно інформації, сюжет заснований на графічній новелі Алана Мура під назвою “The Killing Joke”. У цій версії один з найвідоміших лиходіїв DC спочатку був нікому невідомим невдахою комедіантом, який з усіх сил намагається звести кінці з кінцями заради його вагітної дружини. Його дружина гине в результаті нещасного випадку, а сам він змушений взяти участь в пограбуванні, в процесі якого падає в чан з хімікатами і перетворюється у всьому знайомого злочинця з понівеченим обличчям.

Читайте также:
Відбулася презентація фільму "Нагорний Карабах"

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.