Sony перезавантажить “Прокляття” з Демианом Биширом

Кіностудія Sony Pictures має намір перезапустити популярну в минулому серію фільмів жахів, об’єднану назвою “Прокляття”. Про це повідомляє видання Variety.

Продюсером проекту призначено Сем Реймі, а ключові ролі зіграють Деміан Бішір, знайомий глядачам за фільмами “Мерзенна вісімка” і “Чужий: Заповіт” і Андреа Райзборо, яка знімалася в серіалі “Чорне дзеркало”. “Ми дуже натхнені можливістю представити нову адаптацію. Ми повернулися до оригінального вихідного матеріалу, і готові забезпечити глядачам захоплюючий атракціон, який досліджує жахи американських передмість”, – прокоментував Реймі. Очікується, що зйомки стартують вже в травні 2018 року.

Нагадаємо, що американський фільм “Прокляття”, створений за мотивами японської стрічки з аналогічною назвою, був випущений в 2004 році. У центрі сюжету опинилася американська медсестра-студентка, яка погоджується попрацювати доглядальницею в Японії. В її новому житлі починають відбуватися нез’ясовні речі, а незабаром по окрузі прокочується хвиля загадкових смертей.

Проект виявився дуже успішним у прокаті: при бюджеті всього в 10 мільйонів доларів його світові збори перевищили 180 мільйонів доларів. За першою частиною послідували два продовження.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Денні Бойл підтвердив участь у створенні 25-го фільму про Джеймса Бонда

Те, що раніше було лише слухом, стало реальністю. Британський режисер Денні Бойл дійсно збирається знімати 25-й фільм про Джеймса Бонда....

Закрыть