Sony виставила сіквел “Джуманджі” проти “Зоряних війн 9”

Sony выставила сиквел "Джуманджи" против "Звездных войн 9"

Кіностудія Sony Pictures анонсувала прокатний графік продовження пригодницького фільму “Джуманджі: Поклик джунглів”. Як повідомляє видання Comingsoon, картина буде представлена глядачам Різдво 2019 року.

Таким чином, продовження вступить у пряму конкуренцію з дев’ятим епізодом “Зоряних воєн”, який виходить у прокат в цей же час. Також в цьому “прокатному вікні” знаходиться і проект студії Universal, який буде створений за мотивами казки “Чарівник країни Оз” і присвячений злий Відьми з Заходу.

Настільки радикальне рішення створює загрозливу ситуацію для касових зборів продовження “Джуманджі”, і, найімовірніше, графіки релізу деяких з вищезгаданих проектів ще будуть змінені.

Нагадаємо, що “Джуманджі: Поклик джунглів” був випущений в прокат в грудні 2017 року і несподівано навіть для самої студії Sony Pictures став глобальним касовим хітом. Його збори майже сягнули одного мільярда доларів. У картині знімалися Карен Гіллан, Дуейн Джонсон, Міссі Пайл, Джек Блек, Боббі Каннавале, Кевін Харт, Різ Дербі, Тім Метісон, Нік Джонас і інші актори. Більшість з них візьме участь і в роботі над продовженням.

Читайте также:  Стен Лі поскаржився в поліцію на пропажу мільйонів

Источник

Залишити коментар