Спілберг і Нолан виступили проти світлодіодних екранів

Деякі відомі голлівудські режисери, наприклад, Стівен Спілберг і Крістофер Нолан, виступають категорично проти заміни в кінотеатрах традиційних систем, що допускають наявність плівкового або цифрового проектора і відбиваючої поверхні, на високотехнологічні світлодіодні екрани. Така заява прозвучала з вуст глави американської Асоціації власників кінотеатрів Джон Фитиан, слова якого наводить The Hollywood Reporter.

“У нас відбуваються дуже цікаві дискусії з цього приводу. Багато представників кіностудій вважають, що світлодіодні технології – це взагалі найкраще, що сталося з людством з часів появи нарізаного хліба. Інші закликають нас не перетворювати кіно телебачення”, – прокоментував він.

Зазначимо, що технологічні гіганти, такі як Samsung, вже почали впровадження світлодіодних екранів в кінотеатрах. Перший такий зал на території США, обладнаний системою Samsung Onyx, був відкритий в Каліфорнії в середині квітня 2018 року. Аналогічні розробки були представлені Sony Electronics, роботи по створенню таких екранів ведуть виробники проекційних систем Christie і Wanda Film Holdings.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.