Спілберг і Нолан виступили проти світлодіодних екранів

Деякі відомі голлівудські режисери, наприклад, Стівен Спілберг і Крістофер Нолан, виступають категорично проти заміни в кінотеатрах традиційних систем, що допускають наявність плівкового або цифрового проектора і відбиваючої поверхні, на високотехнологічні світлодіодні екрани. Така заява прозвучала з вуст глави американської Асоціації власників кінотеатрів Джон Фитиан, слова якого наводить The Hollywood Reporter.

“У нас відбуваються дуже цікаві дискусії з цього приводу. Багато представників кіностудій вважають, що світлодіодні технології – це взагалі найкраще, що сталося з людством з часів появи нарізаного хліба. Інші закликають нас не перетворювати кіно телебачення”, – прокоментував він.

Зазначимо, що технологічні гіганти, такі як Samsung, вже почали впровадження світлодіодних екранів в кінотеатрах. Перший такий зал на території США, обладнаний системою Samsung Onyx, був відкритий в Каліфорнії в середині квітня 2018 року. Аналогічні розробки були представлені Sony Electronics, роботи по створенню таких екранів ведуть виробники проекційних систем Christie і Wanda Film Holdings.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
В УЗ сказали, коли Україна отримає перші локомотиви від General Electric
В УЗ сказали, коли Україна отримає перші локомотиви від General Electric

"Укрзалізниця" повинна отримати локомотиви General Electric восени цього року. Про це на ІІІ Українському інфраструктурному форумі сказав в. о. голови...

Закрыть