Стівен Кінг назвав кращий фільм усіх часів

Знаменитий американський письменник Стівен Кінг назвав кращий, на його думку, фільм усіх часів. Свій вибір він озвучив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter.

“Хтось запитав мене вчора: “Назви найкращий фільм, який ти дивився”. Після ночі роздумів, (які мені взагалі не потрібні), я можу з усією впевненістю сказати: це “Хрещений батько 2”, – написав він. Кінг не пояснив свій вибір.

Нагадаємо, що друга серія гангстерської саги була випущена в 1974 році. У картині знімалися Аль Пачіно, Роберт Де Ніро, Роберт Дюваль, Дайан Кітон, Джон Казале, Талія Шайр, Лі Страсберг, Майкл Ст. Гаццо, Р. Д. Спрэдлин, Річард Брайт і інші актори.

Фільм був успішним у прокаті, зібравши понад 100 мільйонів доларів при виробничому бюджеті в 13 мільйонів доларів, і відзначений безліччю престижних нагород. Зокрема, він претендував на 10 премій Американської Кіноакадемії і отримав “Оскар” в номінаціях “кращий фільм” і “кращий режисер”.

Дія відбувається в двох часових проміжках: на початку 20-го століття, коли майбутній Дон Корлеоне волею долі опиняється в США, і в 50-х роках, коли на чолі мафіозної сім’ї знаходиться його син Майкл.

Читайте также:  Режисер "Варкрафта" зніме фільм по коміксах

Источник

Залишити коментар