Стівен Спілберг оголосив знімальний графік “Індіани Джонса 5”

Зйомки п’ятого фільму про знаменитого археолога і шукача пригод Індіани Джонса стартують в квітні 2019 року у Великобританії. Таку заяву зробив режисер Стівен Спілберг під час церемонії вручення премії Empire Awards. Слова режисера наводить видання Comic Book.

“Таку далеку подорож для мене завжди виправдано, коли мені випадає шанс попрацювати з талановитими людьми з Великобританії. Актори, учасники знімальної групи, водії, обслуговуючий персонал, словом, всі, хто допомагав мені знімати мої фільми в минулому. Вони будуть допомагати і майбутньому, коли я повернуся сюди в квітні 2019 року, щоб попрацювати над п’ятою картиною про Індіану Джонса”, – сказав Спілберг, приймаючи нагороду за внесок у розвиток кінематографа.

Акторський склад продовження поки не уточнювався. Очікується, що до образу доктора Джонса останній раз повернеться Харрісон Форд. Але висловлювалися припущення і про те, що франшизу чекає повне перезавантаження з новим виконавцем титульної ролі.

Реліз п’ятої частини заплановано на липень 2020 року. Четвертий фільм з цієї серії був випущений в прокат в 2008 році і, незважаючи на не дуже прихильну критику, заробив в світовому прокаті більше 700 мільйонів доларів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
У Голландії хочуть по-новому збирати порожні пляшки

Незабаром в Голландії може заробити заставна система збору порожніх пляшок, передає з посиланням на Dutch News. Уряд країни закликав пакувальну...

Закрыть