Весільні традиції та звичаї: що актуально досі

fallback Жіночий журнал

Весільні обряди і традиції вже сотні років несуть за собою величезний сенс і важливість для кожної пари. Такі значущі звичаї допоможуть не тільки зберегти сім’ю, а й знайти сімейне щастя. Звичайно, з часом вся їх важливість розмивається і вже не надається пріоритетне значення в урочистий день, але багато пар все таки вважають за краще зберегти хоча б кілька з них.

Основні діючі звичаї і традиції

Багато з таких традицій вже дуже сильно змінилися і зовсім не схожі на початкові. Але незважаючи на все це, суть таких звичаїв збереглася і до наших днів і впроваджується у весільний процес.

серед безлічі старовинних обрядів, зараз активно здійснюють такі:

  • знайомство батьків нареченої і нареченого;
  • сватання;
  • благословення батьків на шлюб;
  • дівич-вечори і парубочі;
  • зняття фати;
  • коровай і весільний торт;
  • вінчання.

Якщо ви плануєте включити в весільну програму такі традиції, то слід ретельно продумати всі дрібниці проведення, а також порадитися зі старшим поколінням, особливо в тому випадку, якщо вони наполягають на їх дотриманні. Мабуть, однією з найсерйозніших, є традиція викупу нареченої, адже там задіяні не тільки молодята, але і їх сім’я, сусіди та інші гості торжества, тому потрібно все обговорити завчасно.

Організація парубочого і дівич-вечора

Все таки найпопулярнішими звичаями з року в рік залишаються дівич-вечори і парубочі, тому давайте поговоримо про них. У цей момент можна розслабитися і ні про що не думати, а просто провести час з близькими подругами або друзями, адже зовсім скоро почнеться сімейне життя.

Читайте также:
Щасливі Кейт Міддлтон і принц Вільям прибули на церемонію вручення премії Bafta-2019

Продумуючи організацію дівич-вечора, в першу чергу, потрібно враховувати побажання нареченої, адже це її свято, але і, звичайно, не забувати про гостей. Комусь більше до душі гучні клубні тусовки, а хтось віддасть перевагу пікніку на природі. Всім догодити складно, але цілком можливо.

Ідеальним варіантом вечірки для дівчаток стане вечірка в обраному стилі: улюбленого серіалу, фільму, в стилі Барбі і т.д. Тут вже можна віддатися фантазії і влаштувати самий незабутній спільний вечір в колі кращих подруг.

З хлопцями все набагато простіше, адже більшість з них, вважають за краще звичайний відпочинок з друзями в барі або сауні, та так, щоб на все життя запам’яталося, а головне, щоб наречена нічого не дізналася. Однак все таки є шанувальники незвичайних вечорів, наприклад прогулянка на катері, рибалка або парубочий і дівич-вечір 2 в 1, Як міні репетиція весільного веселощів.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.