Супермен драматично попрощався з вусами

Генрі Кавілл влаштував драматичні проводи своїм вусах, які завдяки безглуздим спецефектів у фільмі “Ліга справедливості” стали популярні в усьому світі і перетворилися у справжній інтернет-мем. На свій офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook актор опублікував відеоролик, присвячений позбавлення від рослинності на обличчі.

“Я розумію, що мене дуже важко дізнатися без моїх королівських усов. Іноді я й сам не можуть пізнати себе”, – поскаржився актор, постав перед шанувальниками в банному халаті і з рушником на голові. Послання супроводжувалося хештегом #ShavedButNotForgotten (СбритыеНоНеЗабытые).

Нагадаємо, що влітку 2017 року Генрі Кавілл був змушений здійснити незаплановану раніше участь у масштабних перезнімання фільму “Ліга справедливості”. Так як він був пов’язаний контрактом з творцями пригодницького бойовика “Місія нездійсненна 6”, він не зміг збрити належні його персонажу вуса, тому творці “Ліги справедливості” були змушені “прибирати” їх з лиця актора за допомогою спецефектів. Спроба виявилася вкрай невдалою: особа Кавілла виглядало в кадрі неприродно, як і його міміка. Ці сцени викликали безліч насмішок у користувачів соціальних мереж і розчарували фанатів киновселенной DC.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Названий кращий продукт для хорошої роботи серця

Черемша зміцнить імунітет, серцево-судинну систему. Стародавні римляни і єгиптяни називали черемшу — диво-рослиною, вони вважали, що воно допомагає очистити кров...

Закрыть