“Таємниця Коко” лідирує треті вихідні поспіль

Мультфільм “Таємниця Коко” не поступився лідерство в американському прокаті треті вихідні поспіль. Проект студії PIxar фінішував першим із результатом 18,3 мільйона доларів. Його сукупні світові збори досягли 390 мільйонів доларів.

На другому місці опинилася екранізація коміксів DC “Ліга справедливості”, яка зібрала ще 9,5 мільйона доларів. Світові збори картини склали на момент написання даної замітки 613 мільйонів доларів. Для окупності фільму потрібно зібрати не менше 750 мільйонів доларів.

Третю сходинку рейтингу за підсумками минулих вихідних зайняла стрічка “Диво”, що зібрала 8,4 мільйона доларів, а в цілому більше 100 мільйонів доларів.

Варто також відзначити, що кількість копій одного з головних претендентів на основні професійні нагороди – фантастичного фільму “Форма води” було збільшено у другі вихідні до 41 штуки, і його касові збори відразу зросли на 560 відсотків, перевищивши в абсолютному вираженні мільйон доларів.

Детально ознайомитися з результатами прокату кінопроектів, які потрапили в першу десятку, можна в спеціальному розділі порталу “Новини кіно” Касові Збори.
Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.