Тайрон ЛЮ: «Пропустили ривок, коли Леброн був на лавці»

Головний тренер «Клівленда» розповів про причини поразки в матчі з «Голден Стейт»

Головний тренер «Клівленд Кавальерс» Тайрон Лю повідав про причини, за яких його команда поступилася в першому матчі фінальної серії плей-офф НБА з «Голден Стейт Ворріорз».

«Ми проробили відмінну роботу, повернувшись до гри у третій чверті, захопили перевагу в рахунку. Але потім я прийняв рішення дати Леброну Джеймсу короткочасний відпочинок, і саме в ті хвилини, на стику третьої та четвертої чверті, ми пропустили ривок 0:15. Грунт попливла у нас з-під ніг.

Ще одна причина поразки, на якій я хочу зупинитися, – ми змазали 28 кидків з меж трисекундній зони, не могли завершити атаку з-під кільця. Помилки в захисті? Мені здається, ми виглядали не так вже погано на своїй половині майданчика, але не зіграли у свій баскетбол в нападі. У другому матчі ми повинні повернути собі ту ментальність, з якою діяли раніше», – сказав Лю на прес-конференції.

Нагадаємо, що «Ворріорз» добилися переконливої перемоги з рахунком 104:89, незважаючи на те, що Стівен Каррі і Клей Томпсон змастили 19 з 27 кидків з гри і змогли в сумі набрати лише 20 очок. Таким чином, чинний чемпіон повів у серії — 1-0.

Одна перемога на всіх: епічне фото Шовковського з роздягальні "Динамо" (ФОТО)

«Чемпіонат» вів пряму онлайн-трансляцію зустрічі з використанням соціальних мереж, з якою ви можете ознайомитися перейшовши по посиланню.