Такими ви їх ще не бачили! Мережа облетіли скандальні знімки членів королівської сім’ї

Такими ви їх ще не бачили! Мережа облетіли скандальні знімки членів королівської сім’ї

На цих фото складно дізнатися завжди стриманих і вихованих королеву Єлизавету II, її онуків, Кейт Міддлтон та інших представників королівської сім’ї.

Члени королівської сім’ї ретельно стежать за своїм іміджем, тому ви ніколи не побачите зайві емоції ні в князів, ні в королеви, ні в герцогинь. Деколи складається таке враження, що Кейт Міддлтон і принц Вільям ніколи не дуріють з дітьми, королева ніколи не сміється, і відпочивати “по-справжньому” вони не вміє. Втім, фотограф Елісон Джексон вирішила показати членів королівської сім’ї з іншого боку, організувавши скандальну фотовиставку.

Презентація роботи фотографа повинна відбутися лише 16 жовтня, але вже сьогодні в мережі з’явилися її перші знімки. Голі принци Гаррі та Вільям в чоловічій роздягальні, королева, справляющая нужду, вагітна Кейт Міддлтон, приміряє корону, — чого тільки не побачиш на цих фото!

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.