Танці Кейт Аптон в крихітному бікіні підірвали інтернет (Відео)

Кейт Аптон була дуже незадоволена тим, що відео, яке було зняте у 2012 році Террі Річардсоном, вийшло в світ, та ще й підірвало інтернет.

Про це модель розповіла в новому інтерв’ю Алексі Чанг.

У відеролику під назвою Cat Daddy 19-річна Аптон в крихітному бікіні танцює перед камерою. Зараз модель зізнається, що була шокована тим, що відео потрапило в інтернет, так як воно було знято заради розваги і повинно було залишитися в таємниці.

На питання Чанг про те, що вона сказала фотографу з цього приводу, Аптон відповіла: “Я сказала: “Це неповага, ти міг би, і запитати у мене!”.

За свою кар’єру Річардсон встиг попрацювати з багатьма знаменитостями: йому позували Леді Гага, Міранда Керр, Бар Рафаелі і багато інші селебріті.

Однак далеко не всім подобаються його роботи і поведінка – восени 2013 року якась Аліса Еренфрід виступила з петицією проти художника. Тоді жінка закликала відомі глянцеві журнали і модні бренди бойкотувати фотографа.

У петиції говорилося, що Річардсон експлуатує своїх моделей, створює знімки, які принижують гідність героя зйомки, і в цілому веде себе непрофесійно і неадекватно. У 2014 році фотографа знову звинуватили в сексуальному домаганні.


Leave a Reply

Your email address will not be published.