Тата Карапетян зізналася, що дізналася про роман чоловіка з Вікторією Лопирьовою з ЗМІ

На початку цього року стало відомо, що Вікторія Лопирьова чекає дитину від Ігоря Булатова. Колишня дружина бізнесмена Татевик Карапетян вперше публічно висловилася з приводу його зради.

    На початку цього року стало відомо, що батьком дитини Вікторія Лопирьова є бізнесмен Ігор Булатов

В середині грудня минулого року 35-річна Вікторія Лопирьова підтвердила чутки про те, що незабаром вперше стане мамою. Тоді зірка вирішила не розкривати ім’я батька своєї майбутньої дитини. А місяць потому журналістам все ж вдалося з’ясувати, що модель вагітна від 35-річного бізнесмена Ігоря Булатова. Виявилося, що чоловік нещодавно розлучився зі своєю дружиною Татевик Карапетян, яка всього півроку тому народила від нього дочку.Фолловери Вікторії обрушилися на неї із звинуваченнями в тому, що вона зруйнувала сім’ю Ігоря і Татевик, з якої, до речі, вона була знайома особисто. У відповідь модель заявила, що шлюб Булатова і Карапетян вже давно дав тріщину. Крім того, Лопирьова зізналася, що, дізнавшись про вагітність екс-дружини свого коханого, навіть хотіла припинити з ним стосунки.

Тата Карапетян довгий час зберігала мовчання, проте днями вона все ж висловилася з приводу нових відносин свого колишнього чоловіка.

Відповідаючи на запитання передплатників у своїх instagram-історіях екс-дружина Булатова зізналася, що дізналася про його романі через ЗМІ. «Тоді ж, коли і ви все», — повідомила Татевик, натякнувши на те, що Ігор навіть не порозумівся з нею особисто. Слідом Карапетян запитали, чи не сумно їй в сформованій ситуації. «Ні, мені шкода, що хлопчик не впорався з цілком банальною ситуацією», — відповіла вона. Одним з питань фоловерів до Карапетян був про те, чи не хотілося вдарити Лопыреву, на що Тата зізналася, що їй шкода псувати працю пластичних хірургів.

Источник

Понравилось
( 2 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 2
  1. Анна

    А чего не говорит о том, когда игорь узнал что у неё дети из пробирки? Мало того что страшная, так ещё и тупая. Лучше бы дальше молчала)))

  2. Таня

    Получается Лопырева и эта девушка были приятельницами, а в итоге Лопырева мужа у неё увела ? Других мужчин, что ли на свете мало?

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: