Тіна Кароль прикрасила сторінки квітневого номера Vogue

Карколомна українська співачка прикрасила сторінки квітневого номера журналу “Vogue”.

На одному зі знімків Тіна Кароль притримує долонею шовкову хустку в районі сонячного сплетення (лице Кароль теж покрите напівпрозорої чорною тканиною), але погляд самого уважного глядача “зачепиться” не тільки на ультрамодному кільці на пальчику зірки авторства ювелірного дизайнера Яни Расковалової, але і ковзне на нижню частину знімка.

Крізь шовковий серпанок проглядається бюст співачки, але особливого еротичного шарму додає фотографії та недомовленість, яку дозволила собі Тіна, оголившись і відразу сховавшись від тисяч цікавих поглядів за невагомим шматочком тканини.

В інтерв’ю модному глянцю Тіна розповіла, що пише вірші, але нікому їх не показує. До речі, вперше її вірші з’явилися в Instagram, а в авторському виконанні вже звучать зі сцени в її музичному спектаклі “Я все ще люблю”, з яким співачка колесить по країні.

Нагадаємо, Тіна Кароль була першою українською співачкою, яка з’явилася на сторінках українського Vogue ще два роки тому. Нещодавно співачка здобула перемогу в номінації “Краща співачка року” Національної Музичної премії YUNA-2015.

2406332324063322


Leave a Reply

Your email address will not be published.