Том Круз стрибнув з парашутом 106 разів заради зйомок однієї сцени

Виконавець головної ролі у фільмі “Місія нездійсненна 6: Наслідки” Том Круз був змушений виконати 106 стрибків з парашутом, щоб зняти одну з ключових сцен. Як повідомляє видання Deadline, про це було заявлено на презентації проекту в рамках фестивалю CinemaCon.

Творці картини розповіли, що слідом за Крузом з літака вистрибував професійний спортсмен з камерою, закріпленою на його шоломі. В його завдання входило розміщення знімального комплексу на рівні обличчя актора, щоб зафіксувати всі його емоції. “Природно, він знімав це все керуючись лише своїми інстинктами”, – прокоментував режисер фільму Крістофер Маккуоррі. Лише три знятих матеріал були визнані придатними для монтажу.

“Єдине місце, де ми могли виконувати такі трюки, Об’єднані Арабські Емірати”, – додав сам Том Круз, уточнивши, що в інших країнах автори проекту зіткнулися б з різними юридичними обмеженнями. “Ми завжди знали, що Те може зробити набагато більше, ніж ми можемо дозволити йому без ризику вбити його”, – сказав Маккуоррі.

Фільм “Місія нездійсненна 6: Наслідки” в прокаті з 26 липня 2018 року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Обмеження на продаж алкоголю вдарять по місцевих бюджетах - експерт
Обмеження на продаж алкоголю вдарять по місцевих бюджетах – експерт

. Наділення місцевих властей повноваженнями обмежувати продаж алкоголю викличе зниження надходжень до бюджетів. Про це у своєму блозі написала координатор...

Закрыть