Трон під чемпіоном Іспанії захитався на старті 1/2 плей-офф

Спорт

Рікардіньо і компанія сенсаційно програють «Пальмі Футзал» на своєму паркеті в першому матчі серії

Трон под чемпионом Испании зашатался на старте 1/2 плей-офф

Чемпіон Іспанії за традицією визначається одним з останніх у Європі – вже не за горами літо, а в Прикладі лише почалася півфінальна стадія. Першими з’ясування своїх стосунків почали «Мовистар Інтер» і «Пальма Футзал», перший матч яких відбувся у Торрехон-де-Ардосе. У нинішньому сезоні в регламенті Приклади внесено зміну, і півфінали граються за схемою 1-1-1, де перший матч проходить на майданчику команди з більш високим рейтингом.

Відразу варто сказати, що вимушена пауза Рікардіньо залишилася позаду. Отримавши травму у першій грі проти «Пенисколы», португалець пропустив два тижні, і на рідному паркеті з гарним настроєм почав гру, постійно перебуваючи в центрі уваги. Остров’яни свідомо віддали ініціативу «мовистаровцам», і в обороні діяли практично безпомилково. Лише на 13-й хвилині господарі створили перший по-справжньому гольовий момент, але удар Даніеля з дуги відбив голкіпер «Пальми Футзал» Карлос Баррон. На висоті був воротар і після небезпечного удару Борхи з середньої дистанції. Близький був до голу Кардинал, але на 19-й хвилині, пробиваючи з розвороту з лінії штрафного майданчика, трохи промахнувся.

Гості лише ближче до перерви активізувалися, але свій єдиний момент організували спонтанно. Кардинал, починаючи атаку, в центрі майданчика наступив на м’яч, той опинився у гостей, Томас вискочив на ударну позицію, але з його ударом впорався голкіпер «Інтер Мовистара» Хесус Ерреро.

Те, що господарям паркету не вдалося зробити в перші 20 хвилин, вдалося на 28-й секунді після перерви – Борха ударом з 7 метрів роздрукував Карлоса Баррона. Через пару хвилин свій перший шанс у матчі отримав Рікардіньо, але воротар остров’ян не дозволив йому збільшити рахунок. А ще через хвилину він став рівним – це Таффі з лівого флангу пробив на дальню штангу, і там Жоао Батіста у боротьбі з Хесусом Ерреро запхав м’яч за лінію воріт.

Гості явно розслабилися, почали пресингувати на половині «мовистаровцев», на 28-й хвилині Серхіо на перехопленні організував вихід «2 в 1», і Парадински вивів «Пальму Футзал» вперед. Правда, попереду балеарцы були менше хвилини – Карлос Баррон, мабуть, вперше в матчі зіграв не кращим чином, і дальній удар «Супер Маріо» Ривильоса метрів з 15-ти не відобразив – 2:2.

Середина тайму по грі однозначно була за «Мовистар Інтером». На 30-й хвилині Дарлан втратив два феноменальних шанс вивести свою команду вперед. Спочатку, накрутивши одного за іншим двох суперників, бразилець пробив у штангу з дуги, а ще раз потряс каркас через кілька секунд – Баррон грубо помилився у передачі, Дарлан перехопив м’яч, вийшов один на один, обіграв воротаря, але примудрився не забити вже в незахищені ворота.

Не будемо згадувати відоме футбольне правило, але коли на 35-й хвилині «Пальма Футзал» закрутила круговерть у штрафному господарів, ті спільними зусиллями відбили кілька спроб вразити воріт, але тут Ривильос в штрафній збив Таффі, і арбітрам нікуди було діватися, як ставити пенальті. Якийсь час пішов на те, щоб заспокоїти Ривильоса і лавку «мовистаровцев», після чого Таффі гарматним ударом не залишив шансів Хесусу Ерреро.

До сирени залишалося більше п’яти хвилин, але головний тренер чемпіонів Іспанії Хесус Веласко не відкладати гру з п’ятим польовим в довгий ящик, і Даніель вийшов п’ятим польовим. Треба віддати належне остров’янам – відзахищалися вони бездоганно, більш того, на 39-й хвилині після довгої передачі Його Жоао Батіста головою пробив у поперечину, від якої м’яч вдарився вниз в паркет. За лінією воріт чи ні, арбітри вирішили, що немає, а масований штурм воріт «Пальми Футзал» в решту хвилину з невеликим ігрового часу підопічним Веласко так нічого цікавого і не приніс.

2:3 – ця півфінальна серія почалася інтригуюче, але визнати перемогу «Пальми Футзал» незаслуженої буде несправедливим. Друга гра у цій парі відбудеться в Пальмі 2 червня, і інтерес до неї вже зараз великий. До речі, варто додати, що кількість спостерігали за відеотрансляцією в інтернеті на YouTube матчу з Торрехон-де-Ардоса ближче до його кінця досягло 3.900 – це дуже і дуже пристойно.

Ф'юрі поцілував Тайсона (ВІДЕО)

Плей-офф чемпіонату Іспанії з футзалу. 1/2 фіналу. Перший матч

27 травня

«Мовистар Інтер» (1) – «Пальма Футзал» (4) – 2:3 (0:0)

Борха (21), Ривильос (28) – Жоао Батіста (24), Парадински (27), Таффі (35, з пенальті)