Тисячі сеансів “Месників” повністю розпродані

Тысячи сеансов "Мстителей" полностью распроданы

За кілька днів до виходу в американський прокат фільм студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності” продовжує встановлювати різні рекорди. Як повідомляє телеканал CNN з посиланням на дані найбільшого продавця електронних квитків – компанію Fandango, більше тисячі сеансів картини вже повністю викуплені.

У зв’язку з величезним попитом з боку глядачів, власники кінотеатрів змушені переглядати розкладу з метою збільшення числа сеансів “Месників 3”. Так, в Нью-Йорку прихильники киновселенной Marvel зможуть подивитися картину і в три години ночі.

Нагадаємо, що в середині квітня 2018 року стало відомо, що за кількістю проданих квитків на сеанси третя серія “Месників” обігнала сім останніх екранізацій Marvel разом узятих. Згідно з консервативними прогнозами, яких поки дотримується компанія Walt Disney, фільм може стартувати в Північній Америці з результатом 200 мільйонів доларів. Однак багато експертів схиляються до думки, що старт буде куди більш вражаючим.

Висловлюються припущення про те, що “Месники 3” можуть встановити абсолютний рекорд, тобто заробити в прем’єрні вихідні в американському прокаті понад 248 мільйонів доларів.

У Росії картина буде представлена глядачам 3 травня 2018 року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Суперечка з Угорщиною через гучного закону: у МЗС розповіли, що будуть робити
Суперечка з Угорщиною через гучного закону: у МЗС розповіли, що будуть робити

Заступник голови МЗС заявив, що шлях до компромісу з угорською громадою досить простий Незалежно від позиції Угорщини, уряд України буде...

Закрыть