Юлія Снигирь, Євген Циганов, Марина Зудіна та інші зірки на прем’єрі серіалу «Мертве озеро»

7 березня в барі Omega Rooftop на верхньому поверсі універмагу «Кольоровий» відбулася закрита прем’єра роботи Романа Пригунова «Мертве озеро». На заході були присутні актори серіалу — Надія Міхалкова, Євген Циганов, Павло Табаков, а підтримати їх прийшли Марина Зудіна, Юлія Снигирь і інші знаменитості.

Команда серіалу «Мертве озеро»

Учора відбулася прем’єра «Мертвого озера» — серіалу Романа Пригунова, який буде доступний з 14 березня на платформі ТНТ-PREMIER. Захід пройшов в універмазі «Кольоровий».На прем’єру прийшли актори, що знялися в «Мертвому озері», і ті, хто хотів їх підтримати: Надія Міхалкова, Павло Табаков з мамою Мариною Зудиной, Юлія Снигирь, Ганна Александрова з дочкою, Юрій Биков, Дарина Klyukina і інші російські знаменитості.Кульмінацією вечора став виступ Євгена Циганова у складі групи «Поки пре». Одягнутий у жовту олимпийку і кепку він запалив на сцені, подарувавши присутнім незабутні емоції.

    Юлия Снигирь, Евгений Цыганов, Марина Зудина и другие звезды на премьере сериала «Мертвое озеро»

    Юлія Снигирь і Євген Циганов

Сюжет «Мертвого озера» розгортається навколо столичного детектива Максима Покровського, який прилітає в північний Чангадан, щоб розкрити вбивство дочки мільярдера — власника уранових рудників. За словами творців серіалу, це перша подібна робота в стилі нуар російською мовою.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: