В Австралії Месників перетворили в секс-іграшки

В Австралии Мстителей превратили в секс-игрушки

Австралійська компанія Geeky Sex Toys, яка спеціалізується на продажу товарів для дорослих розваг, представила серію секс-іграшок, створених за мотивами киновселенной Marvel, присвяченій Месникам. Про це повідомляє видання iO9.

Серед пропонованих товарів, наприклад, виявився фалоімітатор під назвою “Möan-lnir”, нагадує знаменитий молот Тора, високотехнологічна штучна вагіна “Agent Getsmeoff”, анальний стимулятор “Captain Anal” та інші. Вінцем колекції, безсумнівно, можна вважати фаллоимиттор “Кулак Нескінченності”, який, за задумом авторів, дозволить жінкам відчути всю міць головного противника супергероїв.

Що з цього приводу думає керівництво компаній Walt Disney і Marvel, невідомо: виданню iO9 не вдалося прояснити ситуацію з дотриманням авторських прав. Цілком ймовірно, що творці колекції під назвою “The Indulgers: Війна насолоди” розглядають її як пародію.

Зазначимо, що виробники товарів для дорослих досить оперативно реагують на найгучніші голлівудські прем’єри і модні течії. Так, незабаром після того, як стало відомо про номінації фільму “Форма води” на премію Кіноакадемії, в продажу з’явилися фалоімітатори, що зображують передбачувані статеві органи людини-амфібії з картини.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
ЄС ймовірно схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні найближчим часом
ЄС ймовірно схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні найближчим часом

Рада ЄС найближчим часом, ймовірно, схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні, запропонований Єврокомісією в березні цього року. Про це сьогодні...

Закрыть